Team

Sinds 2002 hebben we aan de weg getimmerd en niet stil gezeten waardoor het team intussen 45 mensen sterk  is.

Onder het gezag van de schepen van Franstalige cultuur, maakt iedereen, van projectleiders, over de technici, arbeiders, conciërges, poetshulpen, tot onthaalmedewerkers, er een erezaak van om elkeen die in het huis passeert, een 5-sterrenonthaal te garanderen.

 

 dream team

HET DREAM TEAM

Algemeen coördinator

Dirk Deblieck | ddeblieck@molenbeek.irisnet.be | 02/414 29 36

Adjunct- coördinatrice

Elke Van den Berghevandenbergh@molenbeek.irisnet.be - 02/600 74 07

Onthaal /Admin & Financiën

Jamila Sanhaji | jsanhaji@molenbeek.irisnet.be | 02/ 412 12 28
Finances
Nadia Antar | nantar@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 23
Sevgi Tas | stas@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 29
Isabella Dell'Unto | 
idellunto@molenbeek.irisnet.be |02/415 86 03

Programmatie
Jong publiek Verhalen, Theater, Circus / Kunsten op School, dans & muziek

Christelle Lauvaux | clauvaux@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 21
Loubna Gaich
 | lgaich@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 22

Chargé de projets culturels transversaux

Arnaud Deleu | adeleu@molenbeek.irisnet.be | 02/600 74 08

Tentoonstellingen

Arnaud Matagne | amatagne@molenbeek.irisnet.be | 02/412 08 15

Film-video workshops

Zakaria El Bakkali | zelbakkali@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 49

Communicatie

Lina Derventlis (print & web) | lderventlis@molenbeek.irisnet.be | 02/563 00 70

Lokale verspreiding

Touben Zouin | tzouin@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 26

La Court'Échelle (ontmoetingsplaats voor ouder-kind 0-3 jaar)

Isabelle Marchand | imarchand@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 40
Alice Maffi | 
amaffi@molenbeek.irisnet.be
Déborah Ollevier | dollevier@molenbeek.irisnet.be

Creatieve Workshops-Stages (3-16 jaar oud) en intergenerationele activiteiten

Louise Smets | lsmets@molenbeek.irisnet.be | 02/02/412 12 20
Line Vangrunderbeeck | lvangrunderbeeck@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 20
Lucie Burton
| lburton@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 20

Imagine1080 (jongerenproject 16-25 jaar oud)

Leila Meziane (coördinatrice) | lmeziane@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 27Touben Zouin (vrijwilligers) | tzouin@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 26
Zakaria El Bakkali (atelier ciné-photo) | 
zelbakkali@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 49
Amina Berrahmon (animatrice ISP) | aberrahmon@molenbeek.irisnet.be | 02/600 74 41 | 0490/47 82 61

Emmanuel Buta Kossi (animateur ISP) | ebutakossi@molenbeek.irisnet.be | 0490 67 45 92
Loubna Gaich (Good Vibes) | lgaich@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 22

Fablab'ke en Fabwest (Weststation)

Julien Leresteux | julien@fablabke.be - info@fablabke.be
Philippe Jadin | 
philippe@fablabke.be | info@fablabke.be
Julien Petrequin (site FabWest) | fabwest@fabalbke.be

Publieksbemiddeling 3 M (Micro Folie, MoMuse, Huis van Culturen)

Jose De Jong | jdejong@molenbeek.irisnet.be
Carla Fontes | cfontes@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 41

Zaaltechnieker

Simon Martial | smartial@molenbeek.irisnet.be - 
regiecultures@molenbeek.irisnet.be | 0471/ 08 65 44 - 02/412 12 44
Ferri Van Overstraeten | fvanoverstraeten@molenbeek.irisnet.be - 
regiecultures@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 44

Verantwoordelijk voor conciërges, onderhoud en algemeen beheer

Mohammed Karrout | mkarrout@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 46

Verantwoordelijk voor het technische team

Mostapha El Abderrahim

MoMuse (Gemeentelijk Museum)

Arnaud Matagne (directeur) | amatagne@molenbeek.irisnet.be | 02/412 12 45
Sven Steffens (curator en archivaris) | ssteffens@molenbeek.irisnet.be | 02/412 08 10
Bernard Gauditiabois | bgauditiabois@molenbeek.irisnet.be | 02/412 08 12
Jean Emmanuel Grafé | jgrafe@molenbeek.irisnet.be | 02 412 08 13
Stéphanie Xenidis | sxinidis@molenbeek.irisnet.be

 

Conciërge Karreveld Kasteel

Adil Boudarga

En natuurlijk het top team van conciërges en poetsvrouwen van het Huis, de Academie en het Kasteel!

Pers & communicatie

presse@molenbeek.irisnet.be